Branżowa Szkoła I stopnia

Pogoda dopisała, uczniowie niestety nie!

30 września 2018
Pogoda dopisała, uczniowie niestety nie!
I Kęcki Bieg Patriotyczny "Dziesiątka w Dziesiątce"
    W niedzielę, 30 września 2018 r., odbył się I Kęcki Bieg Patriotyczny „Dziesiątka w Dziesiątce” zorganizowany przez Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach, Lokalną Grupę Działania „Dolina Soły” oraz Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.
Pomimo gorliwych zapewnień naszych uczniów o chęci wzięcia udziału w biegu ulicznym, na starcie stanął tylko jeden reprezentant uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia – Jacek Flasz.
W biegu na 5 km dzielnie towarzyszyły mu pani Julita i pani Renata, ale nie zdołały go doścignąć na mecie. Pan Rafał podjął trudniejsze wyzwanie – bieg na 10 km i ukończył go z naprawdę dobrym wynikiem czasowym. Honor szkoły uratowany! Mamy nadzieję, że za rok będzie nas więcej na mecie.