22 kwietnia 2023

Igrzyska bez barier
Warszawa 19-21 kwietnia

Już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych z cyklu „Igrzyska bez barier”. Tym razem był to trzydniowy pobyt w Warszawie. Nasze miasto reprezentowali: Wiktoria, Nadia, Julka, Nikodem, Kamil oraz Patryk. Zawodnicy rywalizowali z drużynami z całej Polski. Dyscypliny sportowe, które królowały na zawodach to: boccia, wspinaczka ściankowa oraz pływanie. Korzystając z okazji i pobytu w stolicy uczestnicy mogli podziwiać panoramę Warszawy a przede wszystkim Pałac Kultury i Nauki. Każdy zawodnik został uhonorowany medalem oraz otrzymał prezenty: koszulki i kosmetyki. Gościem specjalnym imprezy był znany bokser Tomasz Adamek. Nasza drużyna otrzymała medale właśnie od Pana Tomasza! Już teraz nie możemy się doczekać kolejnych zawodów „Igrzysk bez barier”.