Witam serdecznie!
W dzisiejszej dobie cudów techniki, zwłaszcza zdobyczy technologii informatycznej i Internetu, czytanie książek to atrybut odchodzącego świata. Nie kwestionuję zalet Internetu i komputerów, ale nie zapominajmy o podstawowych potrzebach naszych dzieci. Nie zapominajmy o ważnej roli książki. Zalet książek jest wiele, ale przede wszystkim czytanie stymuluje mózg i relaksuje, a wspólne czytanie tworzy więź.
W tym miejscu będą ukazywać się raz w tygodniu teksty do wspólnego czytania.
Po przeczytaniu możecie:
- stworzyć dowolną techniką (kredki, farby, pastele, materiały wtórne) ilustrację do tekstu,
- porozmawiać o bohaterach, ich postawach, wydarzeniach,
- przygotować przedstawienie na jego podstawie itd.

Gdyby Państwo – zarówno Rodzice, jak i uczniowie - potrzebowali porady w sprawie doboru lektury, źródeł książek w formie elektronicznej, pomysłów na zabawy z książką itd., proszę o kontakt e-malowy: acbabinska.spsosw@op.pl.
W przypadku potrzeby rozmowy telefonicznej, numer telefonu podam w wiadomości e-mailowej.

Jestem do Państwa dyspozycji codziennie (poniedziałek – piątek) w godzinach 13:00 – 15:00.

Anna Ciepiela-Babińska