Bieganie jest fantastyczne!

"Stadion Borek" - Mistrzostwa w biegach przełajowych
11 kwietnia 2017 r. na Stadionie Sportowym BOREK w Krakowie odbyły się mistrzostwa województwa małopolskiego w biegach przełajowych. Na starcie tegorocznych zawodów stawiły się mocne ekipy z całego województwa małopolskiego. Zawody obejmowały kilka startów w kategorii zawodników młodszych i starszych.
Mimo niekorzystnych warunków w teranie naszą szkołę godnie reprezentowali :
Paulina Świątecka, Kinga Wilkosz, Angelika Rukat, Patrycja Świątczak, Krzysztof Wróbel, Daniel Jordanek, Seweryn Wróbel, Remigiusz Nowak, Jan Stanek, Dawid Czaja, Sławomir Bernaś, Karol Świątecki, Jakub Ołtarzewski, Kamil Pastuszka, Rafał Wilkosz, Jan Szczurek, Michał Pętlak, Tobiasz Tkacz, Bartłomiej Wróbel.

Odpowiednie przygotowanie zawodników przyczyniło się do zdobycia czołowych miejsc na podium.
II miejsce w kategorii młodszej dziewczyny - Angelika Rukat
I miejsce w kategorii młodsi chłopcy - Kamil Pastuszka
II miejsce w kategorii młodsi chłopcy - Rafał Wilkosz
II miejsce w kategorii starsze dziewczyny - Patrycja Świątczak
Nagroda dla najmłodszego zawodnika biegów trafiła do Krzysztofa Wróbla.

Wszystkim gratulujemy!!!!!!