Konkurs Kolęd i Pastorałek 2014

Kolędujmy wszyscy wraz….
21 stycznia spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu podczas Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek.  Zmagania kolędowe na małej, szkolnej scenie oceniało Trzech Mędrców ze Wschodu, którzy spośród 35 wykonawców, ( soliści, duety, zespoły i klasy) musieli wybrać  tych najlepszych.
Wielką niespodzianką  dla wszystkich okazały się debiuty nowych uczniów, zwłaszcza tych najmłodszych. Niektórzy z uczestników  zaprezentowali się w pięknych strojach aniołów, pasterzy. Inni zaśpiewali pastorałki w języku angielskim. Każdy z kolędników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz czekoladowego renifera.
Ze względu na wyrównany poziom występów, Mędrcy nie przyznali pierwszych miejsc. Ogłoszone zostały wyróżnienia w różnych kategoriach.

SOLIŚCI - Szkoła Podstawowa:
Wyróżnienie specjalne: Marta Nycz
1. Nikola Turaczyk - debiut