Konkurs Kolęd i Pastorałek 2020

22 stycznia 2020 r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięło udział ponad 40 uczestników.
Uczniowie przedstawili nam wiele tradycyjnych kolęd i pastorałek, a także nieznane piosenki o tematyce świątecznej. Po raz pierwszy, swój talent zaprezentowali nam uczniowie grający kolędy na keyboardzie. W tym roku kolędowali z nami goście, nasi absolwenci, obecnie uczestnicy Warsztatów Zajęciowych im. Św. Brata Alberta w Chełmku oraz uczennica ze Szkoły Podstawowej w Trzebini - Natalia Korzeniowska. Jury w składzie:  p. Jolanta Stefańska, p. Joanna Przewoźnik, p. Elżbieta Hebda, przyznało nagrody i wyróżnienia w kilku kategoriach. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. A oto zwycięzcy konkursu:

Goście:

I Konrad Migdałek
II Barbara Bul , Alicja Bokota
III  Nikola Turarczyk, Dawid Murawski

Wyróżnienia: Łukasz Hutny, Krzysztof Kaczmarski, Kacper Nadolski, Ewelina Leśniwska