Konkurs Logopedyczny 2016

25 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się IV edycja Konkursu Logopedycznego „Łamańce językowe”. W konkursie wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy uczęszczają na terapię logopedyczną.
Konkurs złożony był z dwóch części. Pierwsza polegała na wysłuchaniu bajki i poszukiwaniu odpowiedzi na związane z nią pytania za pomocą wspomagających i alternatywnych sposobów porozumiewania się. Część druga obejmowała recytację wierszy. W obu częściach uczniowie zaprezentowali swoje zdolności komunikacyjne. Konkurs uatrakcyjniły dodatkowe zadania w postaci ćwiczeń buzi i języka.

Jury oceniało poprawność deklamacyjną, kreatywność występujących i pamięć. Publiczność nagrodziła wszystkich gromkimi brawami. Laureatom wręczono nagrody i dyplomy. Dawid Murawski zdobył II miejsce, a Ania Żmuda miejsce I.

Gratulujemy!