Mikołajkowy turniej tenisa stołowego

Sport to zdrowie - rozgrywki w Chrzanowie.
W dniu 2 grudnia nasza sportowa ekipa, kolejny raz brała udział w zawodach sportowych. Tym razem był to VIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO w Chrzanowie. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Szczurek, Jacek Flasz i Kamil Pastuszka. Rywalizacja rozgrywała się na trzech poziomach: podstawowym, średnim i zaawansowanym. Nie było łatwo, mimo to sprostaliśmy wyzwaniu. Nasze wyniki: miejsce VI (JACEK FLASZ), oraz dwa miejsca VII (Kamil Pastuszka i Jan Szczurek).
Na zakończenie zawodnicy w nagrodę otrzymali coś słodkiego. Dziękujemy panu Danielowi oraz pani Gosi, za to, że pojechali z nami. Dzięki takim zawodom mogliśmy sprawdzić nasze umiejętności oraz  wiemy co musimy poprawić, a co udoskonalić, aby za rok zdobyć miejsca medalowe.