Mistrzostwa Województwa MAŁOPOLSKIEGO w Pływaniu

Mistrzostwa Województwa  MAŁOPOLSKIEGO w Pływaniu
W dniu 12 kwietnia na krytej pływalni  OSIR Kolna w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Województwa  Małopolskiego w Pływaniu „SPRAWNI RAZEM”.
Niezwykle zacięta walka między zawodnikami przebiegała w sportowym duchu fair play. Byliśmy świadkami 20 emocjonujących wyścigów, uczniowie rywalizowali na dystansach: 25m stylem dowolnym, 25m stylem grzbietowym, 50m stylem dowolnym, 50m stylem grzbietowym
z podziałem na chłopców i dziewczęta oraz sześć trzymających do samego końca w napięciu sztafet 4×25m.

Naszą szkołę reprezentowali: Dariusz Donizak, Marcin Bernaś, Karol Świątecki, Sławomir Bernaś, Marcin Grzesiak, Rafał Wilkosz i Kamil Pastuszka.

Wyniki Indywidualne: Sławomir Bernaś – I miejsce 50 m stylem dowolnym,
Marcin Bernaś – III miejsce 50 m stylem dowolnym.

Ostatecznie zwycięzcą sztafet 4x25m zostali uczniowie naszej szkoły: Sławomir Bernaś, Marcin Bernaś, Marcin Grzesiak i Kamil Pastuszka.

Gratulujemy!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.