Mój przyjaciel Miś

Oto miś...
Roczny kalendarz pełen jest fantastycznych dat i dni do świętowania, a wśród nich Dzień Pluszowego Misia, przyjaciela nie tylko dzieci.
W tym roku w naszej szkole dzień ten uświetniły pracownice Biblioteki Pedagogicznej w Oświęcimiu.  Przygotowały one dla uczniów prezentację o prawdziwych niedźwiadkach z całego świata, a podczas wspólnej rozmowy z uczniami przypomniały historię powstania tej niezwykłej maskotki. Przedstawiły także pluszowego misia jako bohatera bajek i filmów. Następnie dzieci z przygotowanych elementów wykonały swojego misia. Zabawa ruchowa „Stary niedźwiedź…”  dostarczyła i małym i dużym wiele radości. Na koniec uczniowie śpiewali znane i lubiane piosenki o misiach oraz posłuchali opowieści o Kubusiu Puchatku.