"Motywacje 2019"

"O tym, co w życiu najważniejsze..."
Charakterystyczne motywy z ponadczasowych bajek, postaci i zwierzęta symbolizujące dobro i zło, a do tego „rock and roll” – muzyka, która zawsze jest „żywa”, to motto przedstawienia pt. „O TYM CO W ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZE…”.
I miejsce zdobyte na Międzynarodowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej „MOTYWACJE 2019” w kategorii teatr, to uwieńczenie 5 – letniej współpracy naszej Szkoły z Centrum Autyzmu i Całościowych Zaburzeń Rozwojowych w Krakowie. Uroczysta gala, podczas której mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności oraz rozdanie nagród odbyły się 6 grudnia 2019 roku
w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie. Ogromne emocje i radość naszych aktorów są dla nas, nauczycieli, najcenniejszą nagrodą! Serdecznie gratulujemy uczestnikom kółka teatralnego „NIEBANALNI”!