Niecodzienna lekcja angielskiego - Święto Dyni

28 października 2016 r.
   Dnia 28 października 2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wzięli udział w niecodziennej lekcji języka angielskiego. W czasie zajęć uczniowie oglądali prezentację dotyczącą Dnia Halloween, rozwiązywali krzyżówki i rebusy w języku angielskim. Wiele emocji dostarczył wszystkim konkurs na najciekawiej ozdobioną dynię. Pomysły naszych uczniów przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo trudno było podjąć decyzję , która dynia jest najpiękniej udekorowana, dlatego wyeksponowano wszystkie prace konkursowe w pokoju nauczycielskim i grono pedagogiczne drogą głosowania wyłoniło trzy najbardziej pomysłowe.

Wyniki przedstawiają się następująco:

miejsce pierwsze: klasa II Gab
miejsce drugie: klasa VI SPa i III Ga
miejsce trzecie: klasa I Ga

Kolejnym zadaniem uczniów było przygotowanie halloweenowej przekąski. Podczas tego zajęcia wszystkie klasy wykazały się kreatywnością. Powstały nie tylko straszne ale również zdrowe i smaczne kanapki. Efekty pracy uczniów można zobaczyć na poniższych zdjęciach.