Rodzinny Park Atrakcji

Edukacja połączona z zabawą.
14 czerwca uczniowie 8 klas SP wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku.
Uczestnicy wycieczki zwiedzili Dino Park, gdzie zobaczyli wiele modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Część z nich się poruszała i wydawała odgłosy. W Bajkowej Krainie spotkali kota w butach, zajrzeli do chaty z piernika, przywitali się z Babą Jagą, zobaczyli najprawdziwszy dom na kurzej nodze. Niezapomnianych wrażeń i dreszczyku emocji dostarczyły nietypowe zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu za przyczyną bogatej oferty RPA, w której znalazły się między innymi: karuzele i kolejki – Brzydkie Kaczątko, ośmiornica, łódź piracka, kolejki kulig i beczułki; gry w rozmiarze XXL – chińczyk gigant, mega szachy, kręgielnia plenerowa, stoły do gry w ping ponga; oraz inne atrakcje: parki linowe, place zabaw, ścianka wspinaczkowa, stożek linowy, fikoraj.