SPOTKANIE INTEGRACYJNE "GRAJ W ZIELONE" - Chrzanów 2014 r.

SPOTKANIE INTEGRACYJNE "GRAJ W ZIELONE"  - Chrzanów 2014 r.
"Las i jego mieszkańcy"- miejsce pełne dobrych emocji i energii.
W dniu 24 kwietnia 2014 r. wybraliśmy się na III SPOTKANIE INTEGRACYJNE "GRAJ W ZIELONE" do Chrzanowa. Tematem przewodnim tej imprezy był "Las i jego mieszkańcy"- miejsce pełne dobrych emocji i energii. Do zmagań przystąpiły trzy drużyny. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maciek Rusin, Nikola Turaczyk, Justyna Dusik, Sławek Bernaś, Jakub Krupnik, Sławomir Kała, Łukasz Mączka oraz Marcin Grzesiak.  Każda z drużyn miała wykazać się wiedzą z wylosowanego zagadnienia. My wylosowaliśmy hasło „WILK”. Musieliśmy zdobyć jak najwięcej informacji o tym zwierzęciu. W osiągnięciu celu pomagali nam nasi nauczyciele -  pani Gosia oraz pan Daniel. Inne zadania konkursowe polegały między innymi  na: odpowiedzi na zagadki dotyczące roślin i zwierząt leśnych, wskazaniu wszystkich zwierząt, które wystąpiły w odczytanym wierszu, wyborze odpowiedniego pożywienia dla zwierząt leśnych, itp.
To był pełen emocji dzień: świetna zabawa, radość z prezentów oraz ogromna satysfakcja z zajęcia III miejsca na podium!!!