Spotkanie z dinozaurami

Dnia 3 września 2021r. liczna grupa uczniów naszej szkoły udała się na wycieczkę do Dinozatorlandu.
Na miejscu czekało na uczestników mnóstwo atrakcji, które uchylały rąbka pradawnej przeszłości. Wzbudzały ciekawości historią, pobudzały wyobraźnię.
Uczestnicy mieli możliwość obserwacji kilku parków tematycznych: lunaparku - czyli świata adrenaliny i karuzel. Parku mitologii - świat bogów i mitycznych stworzeń. Parku ruchomych dinozaurów - przeszło 100 dinozaurów ukrytych pośród drzew, ryczących i poruszających się w zaroślach. Na końcu ścieżki edukacyjnej z dinozaurami, znajduje się muzeum ze szkieletami i skamieniałymi zwierzętami.
Oczywiście był również czas na zabawę w parku linowym, w labiryncie i szalonym placu zabaw.