Uczniowie naszego Ośrodka na Mistrzostwach Polski!

VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych o randze Mistrzostw Polski -  XI Memoriał im. Romana Paryska. Gniezno 28-30 maj 2015 r. .
Podczas trzydniowego pobytu zwiedziliśmy Gniezno - najważniejsze miejsca i zabytki. Wzięliśmy też udział w konkursach towarzyszących rozgrywkom sportowym. Rozegraliśmy kilka trudnych meczy turniejowych, po których regenerowaliśmy siły na pływalni i podczas profesjonalnego masażu.
W turnieju wzięło udział 12 drużyn. Naszą reprezentację tworzyli uczniowie całego ośrodka: Kamil Pastuszka, Rafał Wilkosz, Arkadiusz Żak, Arkadiusz Kocielnik, Norbert Kocielnik, Piotr Maślona, Tomasz Gustowski, Kamil Gustowski, Kamil Kępka. Byliśmy reprezentacją debiutującą na tych zawodach i udało się wywalczyć zaszczytne czwarte miejsce. Nasze starania i gra zostały docenione specjalnym wyróżnieniem i pucharem „fair play”.