Wizyta w Grojcu

„Wigilijna Opowieść”, czarownie, bajkowo, niesamowicie...
18 lutego 2014 roku po raz kolejny byliśmy z wizytą w Szkole Podstawowej w Grojcu. Tym razem powitała nas grupa młodych aktorów w strojach z XIX-wiecznego Londynu wraz z opiekunkami koła teatralnego. A potem było… czarownie, bajkowo, niesamowicie. Oglądaliśmy „Wigilijną Opowieść” . Wspaniała scenografia, perfekcyjne stroje, świetne pomysły aranżacji i przekonywująca gra aktorów wywarły na nas ogromne wrażenie. Przedstawienie  wprawiło nas w nastrój Bożonarodzeniowy, nastrój pojednania i  zrozumienia.
Później czekały kolejne atrakcje -  prezenty przygotowane  przez uczniów Szkoły Podstawowej  w Grojcu, poczęstunek, wspólne zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. Na pewno przez długi czas będziemy wspominać tę wizytę. Dziękujemy!