XVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży

Uczniowie klasy 3SPe i 4SPb wzięli udział w XVII  Ogólnopolskim Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.
Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac – 1307. Jury przyznało 35 nagród i 53 wyróżnienia w sześciu kategoriach wiekowych. Oprócz powyższych ponad sto prac zostało zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej.
Wiktoria Maroszek otrzymała wyróżnienie przez Jury Konkursowe. Prace Natalii Piętki, Alicji Bokoty, Miłosza Granata oraz Kacpra Michałowskiego zostały zakwalifikowane do wystawy.
9 maja 2017r. odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z wręczeniem nagród. Spotkanie młodych artystów odbyło się w Oświęcimskim Centrum Kultury w Oświęcimiu.

Gratulujemy!