XXI Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych w Dąbrowie Górniczej

25 listopada sześcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w wyjątkowych zawodach sportowych.

Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych odbyła się już po raz XXI choć my byliśmy jej uczestnikami po raz pierwszy. Nasze uczennice: Magda, Roksana i Anastazja zdobyły miejsca na podium, puchary i wspaniałe nagrody rzeczowe. Wszyscy otrzymali medale oraz poczęstunek. Oprócz zmagań sportowych na uczestników czekały też zabawy taneczne, animacje klaunów, a nawet malowanie włosów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w czasie kolejnej edycji paraspartakiady!