Szkoła Podstawowa

SOSW Oświęcim
A A A

„Z przyrodą za pan brat – Ptaki cudaki”

„Z przyrodą za pan brat – Ptaki cudaki”

Wyniki XII Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Z przyrodą za pan brat – Ptaki cudaki”.

 

Miło nam poinformować, że w dniu 30 maja 2019 r. komisja konkursowa wyłoniła laureatów i osoby wyróżnione w XII edycji Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Z przyrodą za pan brat – Ptaki cudaki”.
Na konkurs napłynęło 261 ciekawych i barwnych prac z placówek oświatowych: Ośrodków Szkolno - Wychowawczych w Oświęcimiu, Chrzanowie, Zamościu, Jaworznie, Kaczynie, Myślenicach, Zespołu Szkół Specjalnych w Czechowicach - Dziedzicach, Bielsku - Białej, Olkuszu, Szkoły Podstawowej nr 6 w Słupsku, Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu, Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Chorzowie, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bulowicach, Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennym, Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi.
Jury oceniło prace biorąc pod uwagę zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania prac i jej zgodność  z tematem. Spośród nadesłanych prac jury przyznało 15 nagród, 20 wyróżnień i 25 kwalifikacji do wystawy.

Nagroda:

1. Jakub Kosiński SOSW w Oświęcimiu
2. Miłosz Granat SOSW w Oświęcimiu
3. Łukasz Monica SOSW w Chrzanowie
4. Bartłomiej Godek SOSW w Oświęcimiu
5. Grzegorz Makuch SOSW w Oświęcimiu
6. Patryk Ciapraga SOSW w Oświęcimiu
7. Kacper Palka Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bulowicach
8. Tomasz Żak SOSW w Oświęcimiu
9. Jakub Łabuda SOSW w Oświęcimiu
10. Kacper Trzop Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
11. Gabriela Jaroszewska Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
12. Barbara Kotkowska Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
13. Adrian Szafraniec SOSW
14. Dominik Głowacz SOSW w Jaworznie
15. Weronika Żelazo SOSW w Jaworznie

Wyróżnienie:

1. Zdzisław Hrapkowicz SOSW w Oświęcimiu
2. Wiktoria Maroszek SOSW w Oświęcimiu
3. Barbara Bul SOSW w Oświęcimiu
4. Jakub Ołtarzewski SOSW w Oświęcimiu
5. Jakub Korzeniewski SOSW w Oświęcimiu
6. Michał Sadkowski SOSW w Oświęcimiu
7. Dawid Niklas SOSW w Oświęcimiu
8. Karol Walus SOSW w Oświęcimiu
9. Marta Mąsior SOSW w Oświęcimiu
10. Martyna Białota SOSW w Chrzanowie
11. Jacek Bieryt Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
12. Ewelina Pawlikowska Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
13. Filip Rapacz Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
14. Kamil Kołodziej Zespół Szkół Specjalnych w Olkuszu
15. Szymon Witoszek Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
16. Mateusz Mieszczak Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
17. Sławomir Banet Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
18. Tomasz Radko SOSW w Jaworznie
19. Dawid Biel SOSW w Jaworznie
20. Sławomir Strzelec SOSW w Jaworznie

Kwalifikacja do wystawy:

1. Magdalena Granat SOSW w Oświęcimiu
2. Michalina Chrobak SOSW w Oświęcimiu
3. Mateusz Chrapkowicz SOSW w Oświęcimiu
4. Kacper Czuba SOSW w Oświęcimiu
5. Alicja Bokota SOSW w Oświęcimiu
6. Kamil Baron SOSW w Oświęcimiu
7. Martyna Rost SOSW w Oświęcimiu
8. Mikołaj Bieniek SOSW w Oświęcimiu
9. Bartłomiej Wilczek Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
10. Jakub Kaleciak Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
11. Patrycja Twaróg Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu
12. Mateusz Głownia SOSW w Chrzanowie
13. Julia Szwed SOSW w Kaczynie
14. Sylwia Kałuża SOSW w Kaczynie
15. Piotr Nowak SOSW w Kaczynie
16. Kamil Bożek Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
17. Maria Jakubiec Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
18. Krzysztof Grzybowski Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
19. Michał Hendzel Zespół Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku - Białej
20. Patryk Pajestka Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
21. Paweł Wojtkiewicz Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
22. Dawid Ciuś Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach
23. Adrian Kempiński SOSW w Jaworznie
24. Tomasz Larysz SOSW w Jaworznie
25. Symeon Madej Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku

Uroczystość wręczenia nagród oraz wernisaż wystawy nagrodzonych i uhonorowanych prac odbędzie się 10 czerwca 2019 r. o godzinie 9:00 w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży, ul. Legionów 11 w Oświęcimiu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu.

 

Szkoła Podstawowa

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Internat