Zawody pływackie

Kolejne sukcesy naszych pływaków!
17 kwietnia 2015 r. odbyły się w Nowym Sączu  Mistrzostwa Województwa w Pływaniu. Uczeń szkoły podstawowej: Kamil Pastuszka wraz z starszymi kolegami z gimnazjum: Arkadiuszem Żakiem, Dawidem Rukatem, Krzysztofem Frydlem, Marcinem Jaroszem godnie reprezentowali SOSW w Oświęcimiu.
Łącznie zdobyli  siedem medali. K. Pastuszka; I miejsce – styl klasyczny. A. Żak; I miejsce – styl grzbietowy, II miejsce – styl dowolny, D. Rukat; I miejsce – styl dowolny, III miejsce – styl grzbietowy, K. Frydel; III miejsce – styl dowolny. Sportowcy wzięli również udział w sztafecie, gdzie zdobyli I miejsce i puchar. Celem tych zawodów było wyłonienie reprezentacji na Mistrzostwa Polski i tak K. Pastuszka, A. Żak, D. Rukat zostali powołani do kadry reprezentującej Małopolskę w Warszawie 24-26.04.2015 r.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!!