Branżowa Szkoła I stopnia

Ważne informacje

Nasza szkoła wzięła udział w realizacji projektu „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w jednostkach oświatowych powiatu oświęcimskiego” współfinansowanego ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

Informujemy, że dzień 13 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
1% dla naszej szkoły

Wszystkim osobom, które przekazały
1% swojego podatku
na rzecz naszego Ośrodka

serdecznie dziękujemy!

Oferta

Branżowa Szkoła I Stonia w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Oświęcimiu jest przeznaczona dla uczniów z orzeczeniem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego.

Kierunki kształcenia: kucharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, ogrodnik,  pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

ul. Kościelna 6, 32-600 Oświęcim
soswoswiecim@o2.pl