23 grudnia 2023

#Labolatorium Przyszłości – SZKOLNA WIGILIJKA

21 grudnia 2023r. cała społeczność Szkoły Podstawowej uczestniczyła w SZKOLNEJ WIGILIJCE. Przy pięknie przystrojonych stołach, zasiedli uczniowie od najmłodszych do najstarszych klas naszej społeczności. Tradycyjnie nie zabrakło świątecznego żurku, pysznych ryb oraz pięknie ozdobionych pierników, przygotowanych na tę okazję przez uczniów oraz ich wychowawców. Życzenia zdrowia, spokoju, spełnienia marzeń oraz wielu podobnie wspaniałych i szczęśliwych chwil złożył p. dyrektor Jacek Polak. Uroczyste biesiadowanie zakończyliśmy wspólnym radosnym kolędowaniem, przy akompaniamencie zespołu muzycznego naszych nauczycieli.

Do przygotowania potraw wigilijnych oraz udekorowania świątecznych stołów wykorzystano – garnki, stolnice, talerze, patelnie oraz sztućce otrzymane z programu Laboratorium Przyszłości.