24 października 2023

Małopolski Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami w Krakowie

24 października na hali sportowej 100-lecia KS Cracovia w Krakowie, zostały rozegrane rozgrywki sportowe w piłkę nożną. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców i jedna dziewczyna.

Skład chłopców starszych: Kacper Migas, Błażej Tlałka, Marek Drabik, Tomasz Żukowski – Sawicki, Kacper Michałowski, Gabriel Iwanicki.

Skład chłopców młodszych: Dawid Grubka, Jakub Kosiński, Wiktor i Wojciech Malinowscy, oraz nasza jedna dziewczyna Sandra Januszyk.

Rozgrywki odbywały się każdy z każdym, obie drużyny za swoje zmagania otrzymały złote medale.

Dziękujemy uczniom za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Poza rozgrywkami piłkarskimi uczniowie brali udział w profesjonalny trening z amerykańskiego futbolu.