Święto Pluszowego Misia

Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!
24 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Tego dnia uczniowie klas 1-4 przyszli do szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Misie były małe, duże, białe, brązowe, kolorowe, wszystkie piękne i wyjątkowe, bo ich własne.
Uczniowie wzięli udział w wielu przygotowanych dla nich atrakcjach. Poznali historię pluszowego misia, wspólnie bawili się przy wierszach i piosenkach o misiach ilustrowanych gestem Makatonu i symbolami Mówika. Rozwiązywali zagadki muzyczne, rozpoznawali na ilustracjach misie – bohaterów bajek i filmów, budowali postać misia z gotowych elementów, oglądali prezentację o życiu niedźwiadków, słuchali bajki „Złotowłosa i trzy niedźwiadki” i udzielali odpowiedzi na pytania „niespodzianki”.  Nie zabrakło misiowych tańców i degustacji miodku.
Dzień ten przyniósł wszystkim wiele radości i uśmiechu.