Warsztaty czekoladowe.

U Charliego w Krakowie.
25.05 2018 r. uczniowie klas 2SPb i 4SPc, wspólnie z młodszymi kolegami z przedszkola, wybrali się na wycieczkę do fabryki czekolady Charliego w Krakowie.
Główną atrakcją były "warsztaty czekoladowe"– praktyczne zajęcia pobudzające zmysły smaku i zapachu, wykorzystujące zdolności manualne i kreatywność dzieci. Uczestnicy zajęć poznawali tajniki powstawania pralin i czekolady oraz korzyści z jej spożywania. Uczniowie własnoręcznie i samodzielnie wykonali tabliczki czekolady i udekorowali je słonecznikiem, żurawiną, kokosem oraz orzechami. Następnie pięknie zapakowali i dołączyli bilecik, bo był to prezent dla ukochanych mam z okazji zbliżającego się ich święta - Dnia Matki. Nie zabrakło też smakowania tych ulubionych przez wszystkich smakołyków.
Palce lizać!