Zabawa Karnawałowa 2017

Dzieci dzieciom - zabawa karnawałowa.
W tym roku już po raz dziewiętnasty uczniowie Szkoły Podstawowej bawili się na zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Gimnazjum nr 3. Tym razem organizatorzy przygotowali bal w naszej szkole. W karnawałowy klimat wprowadziły nas dekoracje przygotowane przez organizatorów. Wolontariusze, jak co roku z dużym zaangażowaniem włączyli się w przygotowania i wspólną zabawę z dziećmi. Dobór muzyki sprawił, że wszyscy wspaniale się bawili. Rodzice i nauczyciele zadbali o piękne stroje dzieci. Na balu można było spotkać księżniczki, wróżki, klaunów oraz superbohaterów. Zgodnie z tradycją, organizatorzy przygotowali też słodki poczęstunek, a w związku z zbliżającym się Tłustym Czwartkiem, nie mogło zabraknąć pączków i innych słodkości.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Do zobaczenia za rok.